KIEDY WYKONUJEMY SESJĘ NOWORODKOWĄ?

SESJĘ NOWORODKOWĄ WYKONUJEMY MIĘDZY 4-13 DNIEM ŻYCIA DZIECKA*,W TYM CZASIE MALEŃSTWO DUŻO ŚPI,JEST ELASTYCZNE,CO POZAWALA NA UŁOŻENIE W NIEZWYKŁE POZY.U STARSZYCH DZIECI MOŻE POJAWIĆ SIĘ TRĄDZIK NIEMOWLĘCY CZY KOLKI,CO MOŻE POWODOWAĆ DYSKOMFORT ,DLATEGO ZACHĘCAM DO WYKONANIA TAKIEJ SESJI NAJPÓŹNIEJ DO 13 DOBY PO URODZENIU.

GDZIE WYKONUJĘ SESJE ?

SESJE NOWORODKOWE WYKONUJĘ W STUDIO W GDAŃSKU BĄDŹ Z DOJAZDEM DO DOMU KLIENTA DO 200KM OD TRÓJMIASTA

TERMIN SESJI NOWORODKOWEJ NAJLEPIEJ ZAREZERWOWAĆ JESZCZE KIEDY MALEŃSTWO JEST W BRZUSZKU ,USTALAMY TERMIN ,A JEŚLI MALUSZEK URODZI SIĘ WCZEŚNIEJ BĄDZ POŹNIEJ,NA BIEŻĄCO DOSTOSOWUJEMY TERMIN TAK ABY SESJA ODBYŁA SIĘ NIE POŹNIEJ NIŻ DO 13 DOBY .

PRZEBIEG I CZAS TRWANIA

SESJA TRWA OD 1-4 GODZIN,W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZDJĘĆ ORAZ SAMOPOCZUCIA MALEŃSTWA.ROZPOCZYNAMY OD NAKARMIENIA MALUSZKA,DZIĘKI CZEMU MAMY SZANSĘ NA TO,ŻE DZIECKO ZAŚNIE I BĘDZIEMY MOGLI UŁOŻYĆ JE W SPECJALNE NOWORODKOWE POZY,JEDNAK TO DZIECKO NADAJE RYTM PRACY I DAJE MOŻLIWOŚCI NA UŁOŻENIE KIEDY ŚPI BĄDZ TEŻ NIE .

KIEDY OTRZYMAMY GOTOWE FOTOGRAFIE ?

PO SESJI ZDJĘCIOWEJ,JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA OTRZYMACIE PAŃSTWO DROGĄ MAILOWĄ MOŻLIWOŚĆ WYBORU ZDJĘĆ DO OBRÓBKI GRAFICZNEJ.CAŁOŚĆ BĘDZIE GOTOWA DO 3 TYGODNI OD OTRZYMANIA MAILA ZWROTNEGO.

*wszelkie sesje dzieci do 4 tygodnia życia,najlepiej jednak miedzy 4-13 dniem

     

 

Share the love

Next Project